سایت دانشجویان رشته کامپیوتر مقطع کارشناسی ارشد ، کارشناسی و کاردانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد آبادان » اطلاعیه درس تاريخ فرهنگ وتمدن اسلام وايران

اطلاعیه درس تاریخ فرهنگ وتمدن اسلام وایران

تاریخ ارسال : 26 ژانویه, 2013 | بازدید : 2,294 بار | طبقه بندی : اخبار

طبق بخشنامه جدید مورخه مهر ماه ۹۱ در مورد درس تاریخ فرهنگ و تمدن اسلام پاس کردن این درس برای دانشجویان ورودی ۹۱ به بعد اجباری و بصورت مازاد می باشد دانشجویان ورودی ۹۰-۸۹-۸۸ یا قبل از آن اجباری برای گذراندن مازاد این درس را ندارند و می توانند درس دیگری به جای آن اخذ کنند در صورتی که دانشجویان ورودی های ۹۰ یا قبل از آن این درس را پاس نموده اند بعنوان واحد اختیاری برای ایشان محسوب خواهد شد.

۱- دانشجویان وروردی ۹۰-۸۹-۸۸ که درس تاریخ تمدن و فرهنگ اسلام را اخذ ننموده اند نیازی به پاس کردن مازاد آن نیست دانشجویان رشته مهندسی تکنولوژی نرم افزار می بایست از چهار گروه دروس عمومی یک درس را پاس کنند که مجموعاً ۸ واحد میشود.

۲-دانشجویان مهندسی تکنولوژی نرم افزار که ورودی ۹۱ هستند می بایست درس تاریخ تمدن و فرهنگ اسلام را بصورت مازاد پاس کنند که به معنای پاس نمودن ۱۰ واحد تئوری است که استثناء در گروه تاریخ است که می بایست دو درس این گروه عمومی را پاس کنند.

۳- دانشجویان رشته مهندسی تکنولوژی نرم افزار وروردی ۹۰-۸۹-۸۸ که درس تاریخ تمدن و فرهنگ اسلام را اخذ نموده اند و پاس کرده اند نیازی به پاس کردن درس تاریخ تحلیل اسلام ندارند.

۴- دانشجویان رشته مهندسی تکنولوژی نرم افزار وروردی ۹۰-۸۹-۸۸ که هر دو درس تاریخ تمدن و فرهنگ اسلام و تاریخ تحلیل اسلام را در ترمهای گذشته پاس نموده اند درس تاریخ تمدن و فرهنگ اسلام بعنوان ۲ واحد اختیاری محسوب میشود که در صورت تمایل درسی ۲ واحدی اختیاری که در این ترم ارائه خواهد شدبه جای یک درس ۳ واحدی میتوانند اخذ کنند.

ارسال توسط : مدیریت

نظر مخاطبان:  نظر شما:

  1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
  2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
  3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
  نام *
  ایمیل *
  سایت