سایت دانشجویان رشته کامپیوتر مقطع کارشناسی ارشد ، کارشناسی و کاردانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد آبادان » تابستان امسال منتظر آیفون ۵ با صفحه نمایش ۴ اینچی باشید

تابستان امسال منتظر آیفون ۵ با صفحه نمایش ۴ اینچی باشید

تاریخ ارسال : 22 فوریه, 2012 | بازدید : 1,974 بار | طبقه بندی : فناوری اطلاعات

مدتی بود که شایعات پیرامون آیفون ۵ کم شده بود، اما اخیراً یکی از جدیدترین آنها از طرف وب سایت معروف ۹ to 5 Mac عنوان شده که منبع خبری خود را کارکنان Foxconn در چین اعلام کرده است.

طبق این گزارش، آیفون ۵ برای تولید آماده شده و قرار است برخلاف مدل های گذشته یعنی آیفون ۴ و آیفون ۴S ، اینبار مجهز به یک صفحه نمایش بزرگتر به اندازه ۴ اینچ شود و البته در کنار بسیاری دیگر از امکانات جدید.

به گزارش وین بتا، با این وجود “جان گروبر” از وب سایت Daring Fireball نظر کاملاً متفاوتی در مورد این شایعه دارد.
به عقیده او، ایده یک صفحه نمایش بزرگتر و احتمالاً آیفون عریض تر بسیار مسخره است. او شخصاً معتقد است اپل اندازه آیفون را ثابت نگه میدارد زیرا هم اکنون اندازه صفحه نمایش آیفون ۴S بسیار عالی است اما ممکن است در ضخامت آیفون تغییراتی بدهد.

از دیگر مطالب جالب در رابطه با آیفون ۵، زمان ورود آن به بازار است که به گفته این منبع، ماه های ژوئن یا ژولایی عنوان شده است که نشان می دهد اپل می خواهد طبق روال گذشته محصولات جدید خود را در ماه تابستان معرفی کند.

هرچه زمان می گذرد می توان انتظار داشت شایعات آیفون ۵ بیشتر و بیشتر شوند، شایعاتی که برخی از آنها می تواند جنبه واقعیت به خود بگیرند.

برچسب ها : , ,
ارسال توسط : مدیریت

نظر مخاطبان:  نظر شما:

  1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
  2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
  3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
  نام *
  ایمیل *
  سایت