سایت دانشجویان رشته کامپیوتر مقطع کارشناسی ارشد ، کارشناسی و کاردانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد آبادان » شرایط «کار دانشجویی»در دانشگاه آزاد

شرایط «کار دانشجویی»در دانشگاه آزاد

تاریخ ارسال : 26 ژانویه, 2013 | بازدید : 1,935 بار | طبقه بندی : سایر مطالب - متفرقه

مدیر کل خدمات رفاهی دانشجویی دانشگاه آزاد از بازنگری آیین‌نامه کار دانشجویی خبر داد.

دکتر طهمورث آقاجانی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به تغییرات آیین‌نامه کار دانشجویی در دانشگاه آزاد، گفت: به منظور بهره‌گیری از توانمندی‌های دانشجویان در پیشبرد امور آموزشی، دانشجویی، پژوهشی و فرهنگی و ایجاد زمینه مناسب کسب تجربه برای دانشجویان و کمک به آنان در جهت تامین بخشی از مخارج تحصیلی، آیین‌نامه کار دانشجویی بازنگری شده است.

وی به شرایط شرکت در کارهای دانشجویی اشاره کرد و افزود: گذراندن حداقل یک نیمسال تحصیلی، داشتن صلاحیت‌های عمومی و حسن رفتار اجتماعی و اخلاق پسندیده، داشتن میانگین معدل حداقل ۱۲ برای دوره‌های کاردانی و کارشناسی و معدل ۱۴ برای مقاطع بالاتر و نداشتن سابقه در کمیته انضباطی دانشجویی واحد از جمله این شرایط است.

وی افزود: همچنین داشتن اعلام نیاز از معاونت‌های ذی ربط برای کار دانشجویی و داشتن کارایی لازم برای انجام وظائف محوله به تشخیص معاون دانشجویی واحد از دیگر شرایط شرکت برای کار دانشجویی است.

مدیر کل خدمات رفاهی و اجتماعی دانشجویی دانشگاه آزاد با اشاره به تخصیص سهمیه برای کار دانشجویی بر اساس درجه واحد و مرکز آموزشی، گفت: به واحد و مرکز آموزشی بر اساس درجه‌ای که دارند از حداقل ۱۱ تا حداکثر ۱۸۷ نفر سهمیه داده می‌شود.

وی افزود: البته در صورتیکه بیش از سهمیه تخصیصی، واحد نیاز داشته باشد با مکاتبه به سازمان مرکزی در صورت لزوم مجوز داده می‌شود.

آقاجانی با بیان اینکه در این بازنگری، برای اولین بار به ادارات مناطق نیز ۵ سهمیه برای کار دانشجویی داده شده است، اظهار کرد: همچنین با توجه به بازنگری جدید آیین‌نامه، باشگاه پژوهشگران جوان نیز سهمیه کار دانشجویی دارند.

ارسال توسط : مدیریت

نظر مخاطبان:  نظر شما:

  1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
  2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
  3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
  نام *
  ایمیل *
  سایت