سایت دانشجویان رشته کامپیوتر مقطع کارشناسی ارشد ، کارشناسی و کاردانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد آبادان » دانلود کتاب بسیار جالب “مرگ شیرین” اثر دکتر محمد حسین یکتایی

دانلود کتاب بسیار جالب “مرگ شیرین” اثر دکتر محمد حسین یکتایی

تاریخ ارسال : 10 فوریه, 2016 | بازدید : 2,152 بار | طبقه بندی : اخبار , جزوه و کتاب

ضمن عرض سلام و ادب خدمت اساتید ، دانشجویان و فرهیختگان حوزه علم و ادب به اطلاع میرساند هم اکنون امکان دریافت رایگان نسخه PDF کتاب “مرگ شیرین” اثر استاد محترم و ارجمند جناب آقای دکتر محمد حسین یکتایی از طریق این سایت فراهم گردیده است ، دکتر یکتایی علاوه بر تدریس علوم کامپیوتر در معتبرترین دانشگاه های ایران ، بیش از ۹ سال از عمر خود را صرف آموزش در دانشگاه های استان خوزستان خصوصا شهرستان آبادان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد آبادان کردند ، در آخرین روزهای تدریس در دانشگاه آبادان این کتاب که متاسفانه هنوز چاپ نشده در اختیار بنده قرار گرفت و با رضایت ایشان به منظور دانلود در سایت منتشر شده است.

در ابتدای این کتاب می خوانید :

در اواسط زمستان ۱۳۳۷ همراه با برف و یخ در شهر همدان در خانواده ای که پدر معلول خشم بشر بود و مادر آسیب دیده طبیعت به دنیا آمدم . دبستان با سیلی ای که روز اول به صورتم زده شد آغاز، و با نفر اول شدن در ششم ابتدایی به پایان رسید.

شش سال دبیرستان با شرکت در جلسات مذهبی مختلف همراه بود . مهم ترین آنها جلسات پیر غلام امام حسین (ع) جناب حاج آقای مسکین و جلسات اعت قادی جناب آقای دکتر فریدونی و جناب آقای افتخاریان که راهنمایانی مخلص و با صفا بودند و کمترین انگیزه ی مادی هم نداشتند.
با خروج از همدان و دانشجو شدن و آغاز حرکت مردم مسلمان بر علیه رژیم منحوس شاه، مقتدای خویش ا مام (ره) را یافتم و قطره ای از اقیانوس مواج ملت شدم . در سال ۱۳۵۸ با تغییر رشته به دانشگاه اصفهان رفتم . پس از نه سال که خود تاریخی فشرده در کشور ایران بود در رشته ریاضی کاربرد در کامپیوتر دوره کارشناسی را به آخر رساندم. با تعطیلات انقلاب فرهنگی ازدواج کردم و با اتمام کارشناسی سه فرزند داشتم.
در سال ۱۳۶۷ در آزمون اعزام شرکت کردم . پس از قریب سه سال بلاتکلیفی و دوندگی در نها یت جهت ادامه تحصیل به فرانسه رفتم . در سال ۱۳۷۳ کارشناسی ارشد را در رشته ی اتوماتیک و مهندسی نرم افزار از دانشگاه پواتیه و لروشل به پایان رساندم . وجهت رشته دکتری انفورماتیک در دانشگاه لروشل برای دکتری ثبت نام کردم . در سال ۱۳۷۷ به اخذ مدرک دکتری نائل آمدم.
بی درنگ جهت خدمت به کشور برگشتم . از آن جا که تعریف خدمت طیف گ سترده ای را شامل می شود تا جایابی یکسال و نیم بیکار بودم . پس از آن هم بارها زبان بی قیدم سر نالایقم را به خطر ا نداخت . و آنچ نان شد که باز هم دو سال بیکار شدم . از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب به تدریس دروس دان شگاهی در ر شته تحصیلی پرداختم.
نه خدای حب دنیا را از دلم زدود و نه کاری برای آخرت کردم . بی تردید زندگی بی برکتی داشته ام . اما مدتی را در فضای جنگ و جبهه و دفاع مقدس نفس کشیدم که بنا با وَأَمَّا بِنِعْمَهِ رَبِّکَ فَحَدِّثْ به تو صیف برکت زندگی برخی همسنگران پرداخته ام. بدان امید که خدای به مابقی عمر برکتی عنایت فرماید….

دریافت کتاب “مرگ شیرین” اثر دکتر محمد حسین یکتایی

ارسال توسط : مدیریت

نظر مخاطبان:    نظر شما:

    1- گزینه های ستاره دار الزامی می باشند.
    2- ایمیل شما نمایش داده نمی شود.
    3- لطفا جهت دریافت پاسخ نظر خود حتما ایمیل خود را بصورت صحیح وارد نمائید.
    نام *
    ایمیل *
    سایت